неділю, 14 лютого 2010 р.

Дві українські біатлоністки - у топ-20 за результатами олімпійського спринту у Ванкувері-2010

КИЇВ, 14 лютого. (УКРІНФОРМ). Українки Оксана Хвостенко та Олена Підгрушна потрапили до двадцятки найкращих біатлоністок за підсумками спринтерської гонки на 7,5 км на ХХІ зимових Іграх-2010, яка відбулася в Олімпійському парку Вістлера.
Відстрілявшись на обох вогневих рубежах без промахів та поступившись переможниці змагань словацькій спортсменці Анастасії Кузьміній 43,3 секунди, Оксана Хвостенко посіла найвище серед українок 11 місце. Її партнерка по команді Олена Підгрушна стала 18-ю.
Ще дві представниці синьо-жовтої жіночої збірної з біатлону - сестри Валя та Віта Семеренко посіли відповідно 23-є та 34-е місця. Всього на старт вийшло 88 учасниць.
Технічні результати:
1. Анастасія Кузьміна (Словаччина) - 19 хвилин 55,6 секунди (1 промах)
2. Магдалена Нойнер (Німеччина) - відставання 1,5 секунди (1)
3. Марі Дорен (Франція) - 10,9 (0)
...11. Оксана Хвостенко (Україна) - 43,3 (0)
...18. Олена Підгрушна (Україна) - 51,7 (1)
...23. Валя Семеренко (Україна) - 1.12,7 (2)
...34. Віта Семеренко (Україна) - 1.46,7 (3).
Сьогодні комплект олімпійських нагород у спринтерській гонці на 10 км розіграють чоловіки. Андрій Дериземля вийде на старт 9-м, Сергій Седнєв - 39-м, В'ячеслав Деркач - 69-м, Сергій Семенов - 83-м.