неділя, 8 червня 2008 р.
У Криму з'явилися перші жертви купального сезону
СІМФЕРОПОЛЬ, 7 червня. /Гульнара Курталієва - УКРІНФОРМ/. У Криму з'явилися перші жертви водних процедур. Як повідомили у ГУ МНС України у Криму, в Євпаторії на озері Донузлав 69-річна жінка, зайшовши по коліна у холодну воду, не змогла вийти на берег. Її вже мертвою витягли з води очевидці, зазначивши, що жінка лише встигла схопитися за серце, яке поболювало ще напередодні. У той же жаркий день на Массандрівському пляжі ледь не потонув 27-річний купальщик. Люди, які відпочивали на пляжі, помітили, що чоловіка все далі відносить у море і викликали рятувальників, які й витягли його на сушу живим та неушкодженим. Від початку цього року, повідомили у ГУ МНС у Криму, на воді загинуло 17 осіб, а 8 відчайдушних купальщиків вдалося врятувати.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар
Коментувати: