середа, 4 червня 2008 р.
В Криму насильника-вбивцю засуджено до довічного позбавлення волі
СІМФЕРОПОЛЬ, 4 червня. /Наталія Панченко – УКРІНФОРМ/. Дев’ятнадцятирічного мешканця м. Саки засуджено до довічного позбавлення волі за зґвалтування та вбивство жінки. Про це кореспонденту УКРІНФОРМу повідомили в прес-службі прокуратури АРК. За її інформацією, злочинець здійснював «вилазки» двічі – у квітні та вересні 2007 року. Вечірньої пори насильник обирав на вулицях курортного міста жінок, котрі йшли самотньо, і нападав на них. При собі обвинувачений носив ніж для нанесення тілесних ушкоджень. Першу жінку врятував випадок – насильник злякався перехожих і покинув поранену жертву. Безлюдність вечірнього міста стала фатальною для другої потерпілої – на її крики про допомогу ніхто не відгукнувся. Жінку було зґвалтовано та вбито. Вбивцю затримали правоохоронці наступного дня. Його вину в зґвалтуванні та вбивстві, а також у замаху на ці злочини Апеляційний суд Криму визнав повністю доведеною і погодився з позицією державного обвинувачення про необхідність призначення насильникові вищої міри покарання. Верховний суд України залишив це рішення чинним.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар
Коментувати: