середа, 4 червня 2008 р.

У Дніпропетровській області знайдено двох зниклих дівчат, одна з них мертва

КИЇВ, 4 червня. /УКРІНФОРМ/. Оперативна група внутрішніх військ знайшла сьогодні у Дніпропетровській області двох дівчат, пошук яких тривав майже добу. Одна з них мертва, інша знаходиться у тяжкому стані. Про це УКРІНФОРМу повідомила речниця Внутрішніх військ МВС України Світлана Павловська. Вчора 18-річні дівчата - мешканки м.Новомосковськ поїхали кататися на квадроциклі і додому не повернулися. До їх розшуку було залучено 40 військовослужбовців внутрішніх військ та пошуково-рятувальні групи МНС. Місцевість патрулював також гелікоптер. Дівчат знайшли у кюветі. За словами С.Павловської, наразі невідомо, внаслідок чого загинула одна з дівчат і тяжко травмована інша. За даним фактом ведеться слідство.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментувати: