середа, 4 червня 2008 р.

Мінтрансзв'язку закликає ЗМІ утриматися від некоректних заяв щодо аварії судна "Нафтогаз-67"

СІМФЕРОПОЛЬ, 4 червня. /Сергій ПавлівУКРІНФОРМ/. Мінтрансзв'язку закликає представників ЗМІ утриматися від некоректних заяв щодо аварії судна "Нафтогаз-67". Про це йшлося під час засідання урядової комісії з розслідування причин загибелі українського судна в районі Гонконгу 22 березня, передає кореспондент УКРІНФОРМу. За словами голови правління Державного акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз» Анатолія Присяжнюка, тут триває робота штабу, створеного для оперативного інформування та надання допомоги членам сімей загиблих моряків українського судна «Нафтогаз-67». «Ми постійно спілкуємося з людьми і доводимо до них поточну інформацію», - сказав голова правління ДАТ «Чорноморнафтогаз», цитує його словам прес-служба відомства. Члени урядової комісії зазначили, що значне занепокоєння викликають випадки некоректного використання фактів щодо розслідування аварії «Нафтогаз-67» деякими засобами масової інформації. «Ми спілкуємося з людьми, які втратили членів своїх родин, - і ці люди занепокоєні повідомленнями ЗМІ про начебто доставку тіл всіх загиблих в Україну, - сказав Анатолій Присяжнюк. – Це невірно і, думаю, всі ЗМІ мають усвідомити, який резонанс викликають такі повідомлення». «На даний час продовжується ідентифікація тіл загиблих, - сказав Анатолій Присяжнюк. – Конкретні терміни її завершення назвати важко. Ідентифікація здійснюється китайською стороною, і ми просимо цей процес завершити якнайшвидше». У той же час, за словами голови правління ДАТ «Чорноморнафтогаз», цей процес повністю контролюється і перебуває на особистому контролі у голови Урядової комісії Йосипа Вінського. Після закінчення ідентифікації тіл загиблих буде негайно забезпечено транспортування їх в Україну (за попередніми даними - до Сімферополя). Як вже повідомляв УКРІНФОРМ, 3 червня, під головуванням першого заступника міністра транспорту та зв’язку України Василя Шевченка відбулося чергове засідання Урядової комісії з розслідування причин аварії транспортно-буксирного судна «Нафтогаз-67» у Південно-Китайському морі. На думку українських експертів, які перебували в Гонконгу, попередньою причиною аварії вважається взаємне порушення правил безпеки морського судноплавства. 22 березня о 21:30 за місцевим часом (15:30 за київським часом) у Південно-Китайському морі (Гонконгська протока) сталося зіткнення транспортно-буксирного судна "Нафтогаз-67" (власник ДАТ "Чорноморнафтогаз", Україна) з балкером "Яохай" (КНР). Внаслідок зіткнення судно "Нафтогаз-67" затонуло. На борту судна знаходилось 25 членів екіпажу (24 працівники ДАТ "Чорноморнафтогаз" та 1 представник фрахтувача), 18 із них загинуло. Розслідування причин та обставин морської аварійної події проводиться морськими властями КНР відповідно до Кодексу по розслідуванню морських аварій і інцидентів (Резолюція ІМО А.849).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментувати: