понеділок, 26 квітня 2010 р.

Донецький "Шахтар" вийшов в одноосібні лідери футбольної Прем'єр-ліги України

КИЇВ, 25 квітня. (УКРІНФОРМ). Футболісти донецького "Шахтаря" очолили турнірну таблицю за 3 тури до завершення чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги. У матчі 27-го туру підопічні Мірчі Луческу перемогли одеський "Чорноморець" - 3:0 і тепер на 3 очки випереджають київське "Динамо". Усі голи на "Донбас Арені" провели бразильські легіонери "помаранчево-чорних" - Жадсон (6-та хвилина, з пенальті), Дуглас Коста (50) та Луїс Адріано (66).
В інших недільних поєдинках ужгородське "Закарпаття" на рідному "Авангарді" програло запорізькому "Металургу" - 0:1 (м'яч на 48-й хвилині забив Андрій Нестеров), а київська "Оболонь" вдома поступилася криворізькому "Кривбасу" - 1:2. У "пивоварів" гол провів Ринар Валеєв (55), у складі гостей відзначилися Микола Морозюк (37) та Денис Андрієнко (40).
Результати поєдинків 27-го туру, що відбулися 23-24 квітня:
"Арсенал" (Київ) - "Іллічівець" (Маріуполь) - 3:1
Голи: Йонуц Мазілу (48-ма хвилина, 60) Саулюс Міколюнас (74) - Іван Козоріз (59)
"Зоря" (Луганськ) - "Ворскла" (Полтава) - 2:1
Голи: Сергій Сілюк (39, з пенальті), Олексій Полянський, (69) - Йован Маркоскі (86, з пенальті)
"Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Таврія" (Сімферополь) - 3:1
Голи: Євген Селезньов (14), Руслан Ротань (59), Осмар Ферейра (79) - Євген Луценко (70)
"Карпати" (Львів) - "Динамо" (Київ) - 1:0
Гол: Вільям Роша Батіста (62)
"Металіст" (Харків) - "Металург" (Донецьк) - 2:0
Голи: Папа Гуйє (10), Джексон Коельйо (20).
Турнірне становище: "Шахтар" - 68 очок, "Динамо" - 65, "Металіст" - 53, "Дніпро" - 49, "Карпати" - 48, "Таврія" - 41, "Металург" (Д) - 36, "Арсенал" - 36, "Металург" (З) - 32, "Оболонь" - 30, "Ворскла" - 29, "Зоря" - 26, "Іллічівець" - 25, "Чорноморець" - 23, "Закарпаття" - 19, "Кривбас" - 18.
Матчі наступного, 28-го туру відбудуться 30 квітня - 1 травня.