ТЕРНОПІЛЬ, 13 грудня. /Олег Снітовський - УКРІНФОРМ/. Майже три годин інспектори Тернопільської ДАІ переслідували викрадене авто. Як повідомив кореспондентові УКРІНФОРМу старший інспектор Державтоінспекції Микола Лецкалюк, не зупинили злодіїв ані міліцейські огородження, ані машини, поставлені впоперек дороги.
Усе почалося з того, що у нічну пору, на вимогу дорожнього патруля зупинитися, водій "Шкоди-Октавії" із івано-франківськими номерами додав газу та продовжив рухатись у напрямку Львівської області. Відтак за автомобілем зав'язалася погоня з кількох службових автомобілів. Попереду інші інспектори ДАІ встановили заслін із спеціальних турнікетів. Проте втікачі на високій швидкості збили огородження, пошкодили свою машину та пробили колесо, але не зупинилися. Тоді інспектори перекрили дорогу службовим "Фольксвагеном", продовжив Микола Лецкалюк. Проте і це не дало результатів. Зловмисники на великій швидкості вдарили міліцейське авто і відкинули його.
Переслідування дійшло до межі Тернопільської та Львівської областей. Біля ділянки з лісом зловмисники вистрибнули з машини і кинулися у хащі. А на попереджувальні вистріли - відповіли стріляниною.
Зараз їх розшукують. Тернопільські правоохоронці припускають, що це були особи, котрі мешкають на добре їм знайомій території. З огляду на те, що злочинці залишили для експертів чимало доказів, у тому числі й свої відбитки, у міліції зазначають, що шанси їх впіймати - високі.
Переслідування дійшло до межі Тернопільської та Львівської областей. Біля ділянки з лісом зловмисники вистрибнули з машини і кинулися у хащі. А на попереджувальні вистріли - відповіли стріляниною.
Зараз їх розшукують. Тернопільські правоохоронці припускають, що це були особи, котрі мешкають на добре їм знайомій території. З огляду на те, що злочинці залишили для експертів чимало доказів, у тому числі й свої відбитки, у міліції зазначають, що шанси їх впіймати - високі.