КИЇВ, 9 вересня. (УКРІНФОРМ). У своєму інтерв'ю газеті "Спорт день за днем", чемпіон світу у суперважкій вазі за версіями WBO (Всесвітня боксерська організація), IBF (Міжнародна боксерська федерація) і IBO (Міжнародна боксерська організація) Володимир Кличко сказав, що він втомився від постійних травм своїх суперників і тому вибрав у противники американця Едді Чемберса.
"Є багато причин, які пояснюють, чому я проводитиму поєдинок з Чемберсом, - зазначив Володимир. - У Поветкіна був реальний шанс битися зі мною у грудні минулого року. Але зрештою нам довелося шукати іншого противника за 4 або 5 тижнів перед боєм. Потім повторилася та сама історія з Девідом Хеєм. Тільки там часу на пошуки залишалося ще менше. Чесно кажучи, після цих двох випадків залишився певний осад. Я читав інтерв'ю з новим тренером Поветкіна, де він говорить, що росіянинові ще рано виходити на ринг проти Кличка. Все це мене бентежить. Ось чому я вибрав Чемберса - принаймні його ситуація зрозуміла. Щодо Хея, то я вже втомився коментувати його поведінку".
Володимир Кличко пояснив, чому він хотів зустрітися в рингу з Хеєм. Він зізнався, що був вражений ефектною PR-кампанією британського боксера. "Знаєте, чому я обрав Девіда Хея? Тому що він був цікавий публіці, - сказав Володимир. - Своєю безпардонною поведінкою - по-іншому я це назвати не можу. Але проте цією безпардонщиною він зробив собі певний піар. У результаті дуже багато уболільників боксу захотіли побачити наш бій. Цей інтерес - похідна фінансової частини. Завдання нашої промоутерської компанії при організації боксерського вечора здобути дві перемоги - спортивну на рингу і - фінансову".
Український боксер теж відповів на питання, наскільки йому шкода відомого американського промоутера Дона Кінга, який останнім часом частково втратив свій вплив на процеси у світовому професійному боксі. Чи "Жаль мені Кінга? Це все одно, що залізти в клітку з ведмедем і жаліти його за те, що він голодний", - зауважив Володимир Кличко.