понеділок, 21 вересня 2009 р.

Волинянка Тетяна Коб стала чемпіонкою Європи з боксу

КИЇВ, 21 вересня. (УКРІНФОРМ). У Миколаєві завершився VII чемпіонат Європи з боксу серед жінок. Єдине "золото" Україні принесла волинянка Тетяна Коб, яка у вирішальному поєдинку у ваговій категорії до 51 кг перемогла шведку Шипру Нільссон (4:2).
Іванна Крупеня з Рівного (54 кг), харків'янки Юлія Циплакова (57 кг) і Лілія Дурнєва (75 кг) поступилися своїм суперницям у фіналі і стали володарками срібних медалей. Оксана Штакун (46 кг) і Яна Зав'ялова (64 кг) з Івано-Франківська, вінничанка Олександра Сидоренко (вагова категорія до 60 кг), Тетяна Іващенко з Миколаєва (69 кг), а також Інна Шевченко з Дніпропетровська (понад 81 кг) - бронзові призерки континентальної першості.
Чемпіонат Європи в Миколаєві, в якому взяли участь 113 спортсменок з 24-х країн континенту, став першим великим турніром після включення жіночого боксу до програми Олімпійських ігор-2012 у Лондоні.