середа, 16 грудня 2009 р.

Мільйон доларів США вилучили харківські митники

КИЇВ, 16 грудня. /УКРІНФОРМ/. Один мільйон доларів США виявили митники у пункті пропуску "Гоптівка" (Харківська митниця) спільно з прикордонниками під час проведення митного контролю, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на прес-службу ДМС України.
Такою кількістю валюти був нашпигований автомобіль, що намагався виїхати з України в Росію. Оригінальною схему, яку використовували зловмисники, не назвеш. Заховати валюту під обшивкою легковика - відомий "прийом".
Ймовірно, зловмисники вважали, що на відомі прийоми незаконного перевезення валюти митники не звернуть увагу, адже "засвіченими" схемами вже ніхто не користується. Проте досвід та інтуїція харківських митників не підвела. Валюту вилучено. Розглядається питання про порушення кримінальної справи.