вівторок, 15 грудня 2009 р.

У школах Житомира знову карантин

ЖИТОМИР, 15 грудня. /Наталія Міжигурська - УКРІНФОРМ/. У житомирських загальноосвітніх школах знову запроваджено карантин, передає кореспондент УКРІНФОРМу.
Як повідомили в управлінні освіти міськради, навчання призупинено до кінця тижня згідно з рішенням міської надзвичайної протиепідемічної комісії. За словами чиновників, найвищий рівень захворюваності на грип та ГРВІ спостерігається саме серед дітей шкільного віку.
На цей період призупинено заняття і в усіх позашкільних закладах та спортивних секціях. Дитсадки працюють у звичайному режимі.