понеділок, 14 грудня 2009 р.

Х'юстон проголосував за мера-лесбіянку

КИЇВ, 14 грудня. (УКРІНФОРМ). Х'юстон у штаті Техас став першим американським мегаполісом, що вибрав мера, який не приховує своєї гомосексуальної орієнтації.
Як повідомляє ВВС, під час довиборів Анніс Паркер отримала близько 11 тисяч голосів більше, ніж її суперник Джин Локі.
Сексуальна орієнтація Паркер стала центром її передвиборної кампанії після того, як противники гомосексуалізму та консервативні релігійні групи підтримали демократа Локі і закликали населення Х'юстону зробити те ж саме.
Х'юстон є четвертим за величиною містом у США з населенням, що перевищує 2 млн осіб.