ХАРКІВ, 17 грудня. /Світлана Лігостаєва - УКРІНФОРМ/. Щасливчиком назвали в прес-службі міського управління ДАІ нетверезого харків'янина, який в один день двічі уник удару долі, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.
Спочатку на проспекті Гагаріна, в районі будинку номер 66 його збив джип, за кермом якого був 59-річний водій. Не встиг пішохід встати з проїжджої частини дороги, як його тут же збив інший джип з 40-річним водієм, що рухався в попутному напрямку. Цього разу пішохода з травмами голови і переломами обох ніг забрала "швидка".
Як стало відомо, стан чоловіка стабільний, травми не загрожують життю.