ЧЕРКАСИ, 14 грудня. /УКРІНФОРМ/. Відсьогодні і по 24 грудня у всіх школах Черкас призупинений навчальний процес. Таке рішення ухвалила надзвичайна протиепідеміологічна комісія виконавчого комітету через збільшення кількості захворюваності на грип та ГРВІ, повідомляє УКРІНФОРМ. Дитячі садочки та вищі навчальні заклади продовжують працювати у звичному режимі.
"Серед тих, хто захворів, 73,3% - це діти та підлітки, - наголосив він. - Можна констатувати, що у Черкасах розпочалася друга хвиля епідемії ГРВІ та грипу".
За цей період було госпіталізовано 176 осіб, на ГРВІ та грип захворіло 35 медпрацівників. Зареєстровано 16 випадків захворювань на пандемічний А(Н1N1) грип, 1 з яких - летальний.