четвер, 17 грудня 2009 р.

Сніговій стихії у Чернівцях протистоять спецтехніка і працівники ДАІ

ЧЕРНІВЦІ, 16 грудня. (Наталія Команяк - УКРІНФОРМ). Снігопад майже паралізував рух транспорту в Чернівцях. Уже третю добу їхати авто можуть лише головними вулицями. Керують рухом не лише світлофори, а й увесь наявний склад працівників ДАІ, повідомляє УКРІНФОРМ.
На міських дорогах цілодобово працює "снігозахисна" техніка міського шляхово-експлуатаційного підприємства - десять піскорозкидувачів, три грейдери, трактори. Лише за минулу ніч і частину дня було витрачено для посипання понад 300 тонн піщано-сольової суміші.
"Заготовлено майже 3,5 тисячі тонн суміші, так що вистачить надовго, - запевнив начальник МКП "МіськШЕП" Михайло Ігнатьєв. - Для наших водіїв ми обладнали пункт відпочинку, де вони можуть перекусити та перепочити".
У зв'язку із погіршенням погодних умов, утворенням на тротуарах снігового покрову, а на дорогах снігових заметів міська рада просить чернівчан утриматися від користування власним автотранспортом.