ЧЕРНІВЦІ, 16 грудня. (Наталія Команяк - УКРІНФОРМ). Снігопад майже паралізував рух транспорту в Чернівцях. Уже третю добу їхати авто можуть лише головними вулицями. Керують рухом не лише світлофори, а й увесь наявний склад працівників ДАІ, повідомляє УКРІНФОРМ.
"Заготовлено майже 3,5 тисячі тонн суміші, так що вистачить надовго, - запевнив начальник МКП "МіськШЕП" Михайло Ігнатьєв. - Для наших водіїв ми обладнали пункт відпочинку, де вони можуть перекусити та перепочити".
У зв'язку із погіршенням погодних умов, утворенням на тротуарах снігового покрову, а на дорогах снігових заметів міська рада просить чернівчан утриматися від користування власним автотранспортом.