вівторок, 15 грудня 2009 р.

ФК "Динамо" (Київ): канікули тривалістю в місяць

КИЇВ, 15 грудня. (УКРІНФОРМ). Відразу ж після матчу чемпіонату України з "Таврією" футболісти і тренери київського "Динамо" пішли у відпустку. Більшість динамівців цього ж дня вирушили до різних країн. Легіонери - на свою історичну батьківщину, українці - відпочивати і набиратися сил у теплі краї. Цього разу відпустка у динамівців буде тривалою - тридцять днів, повідомили УКРІНФОРМу в прес-службі киян.
У повному складі команда збереться вже у 2010 році. 13-14 січня футболісти пройдуть поглиблене медобстеження в одній зі столичних клінік, а 15-го числа делегація киян вирушить на перший підготовчий збір. Місцем його проведення обрано Ізраїль. У Кейсарії команда Валерія Газзаєва проведе двотижневий тренувальний цикл, в рамках якого на цей час заплановано три контрольні матчі. 29 січня "Динамо" повертається до Києва, де після кількох днів відпочинку продовжить роботу на базі у Конча-Заспі.
На другий підготовчий збір у Португалії "Динамо" вирушить 3 лютого. Суперники у контрольних поєдинках зараз уточнюються, а точно відомо, що свій наступний офіційний матч "Динамо" проведе 27 лютого. У рамках чемпіонату країни кияни зіграють вдома з "Кривбасом".