КИЇВ, 14 грудня. (УКРІНФОРМ). "Я не відчув, що у мого суперника удар якоїсь особливої сили", - заявив на прес-конференції після переможного поєдинку з Кевіном Джонсоном чемпіон світу за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC) Віталій Кличко. Про це повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на офіційний сайт українського боксера.
У середині бою Джонсон став нарощувати темп, але результату це теж не принесло. Кличко добре бачив атаки, вміло від них ухилявся і практично повністю контролював хід бою.
Коли зустріч добігала кінця, перемога Кличка вже не викликала сумнівів. Американець сильно втомився - висока концентрація у захисті і безконечний біг по рингу все ж віднімають багато сил. Джонсон став пропускати удари.
"Віталій провів дуже складний бій із суперником топ-класу, - сказав Фріц Здунек, тренер чемпіона. - Він був готовий до поєдинку і виграв. Єдине чого я боявся, що Віталій розсердиться, перестане контролювати себе і пропустить удар".
Володимир Кличко, чемпіон світу за версією WBO, IBF і IBO: "Звичайно, я б хотів, щоб цей бій завершився якнайшвидше. На жаль, цього не сталося. Проте, я як гордився своїм братом, так і продовжую гордитися. Він зробив все можливе, щоб виграти у кожному раунді. Я, чесно кажучи, розчарований у Кевіні Джонсоні, оскільки я думав, що він приїхав сюди з бажанням виграти. І якби він насправді хотів - бій вийшов би абсолютно іншим. Зараз він говорить про те, що його ніхто не нокаутує. Але це слова так званого "лузера". Підстав для матчу-реваншу я не бачу".
Як повідомляв УКРІНФОРМ, у швейцарському Берні чемпіон світу за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC) Віталій Кличко успішно відстояв титул проти американця Кевіна Джонсона. Всі судді одноголосно віддали перемогу Віталієві (120:108, 120:108, 119:109).