неділя, 13 грудня 2009 р.

П'ятьох українців врятовано з турецького судна, що перекинулося у Чорному морі

КИЇВ, 13 грудня. /УКРІНФОРМ/. У Чорному морі затонуло турецьке судно - серед членів екіпажу шість українців, повідомили УКРІНФОРМу у прес-службі Мінтрансзв'язку.


Згідно з останньою інформацією Державного морського рятувально-координаційного центру Міністерства транспорту та зв'язку України (м. Одеса), що надійшла з Анкари, на цей час знайдено та врятовано п'ятьох українців. Загинув один.

За повідомленням рятувально-координаційного центру (м. Анкара, Туреччина), трагедія сталася 12 грудня о 02:39 за місцевим часом в Чорному морі на відстані 180-200 км від Стамбула. Вантажне судно "OGANBEY" дедвейтом 8150 тонн, побудоване 1970 р., прямувало під прапором Панами, а належало турецькій компанії "DARYA SHIPPING". Воно перевозило вугілля з Tуапсе.

За попередніми даними, судно перекинулося у штормових умовах через зсув вантажу. На борту перебувало 16 членів екіпажу: вісім громадян Туреччини, шість - України та два - Грузії.

Рятувальну операцію очолив рятувально-координаційний центр у м. Анкара.

Державний морський рятувально-координаційний центр Міністерства транспорту та зв'язку України (м. Одеса) підтримує з ним постійний зв'язок.