КИЇВ, 16 грудня. (УКРІНФОРМ). Згідно з Постановою N738, з січня НБУ почне вилучати з обігу банкноти випуску 1996 і 2001 років номіналом 50, 100 і 200 грн. Цей крок завершить процес вилучення з обігу банкнот, випущених до 2003 року.
В НБУ зазначають, що вказані банкноти функціонуватимуть в обігу до повного їх вилучення.