понеділок, 17 травня 2010 р.

13-річний Ілля Паскарюк, незважаючи на втрату кисті руки, став чемпіоном з самбо

ЧЕРНІВЦІ, 16 травня. (Наталія Команяк - УКРІНФОРМ). Унікальним є борцівське досягнення 13-річного Іллі Паскарюка з Мамалиги Новоселицького району. Втративши вісім років тому кисть правої руки, він знайшов у собі сили повернутися до занять спортом, а нещодавно виграв першість України з боротьби самбо серед юнаків до 16 років. По це УКРІНФОРМу повідомив спортивний коментатор Георгій Мазурашу. Цю золоту нагороду вихованець тренерів Юрія Паскаря і Георгія Кирила виборов у Феодосії. Ілля відзначився у ваговій категорії до 40 кг. У фіналі він переборов старшого на три роки і вищого на півтори голови суперника з Харкова.
Як зазначив президент Федерації самбо України Андрій Наухатько, раніше не траплялося випадків, щоби спортсмен без руки виграв чемпіонат України.