вівторок, 8 липня 2008 р.

За викрадення «чорнобильського дзвона» 38-річному дніпропетровцю загрожує до 7 років позбавлення волі

ДНІПРОПЕТРОВСЬК, 7 липня. /Тетяна КолядинськаУКРІНФОРМ/. За викрадення бронзового дзвона з пам'ятника чорнобильцям у Дніпропетровську 38-річному зловмиснику загрожує до семи років позбавлення волі, передає кореспондент УКРІНФОРМу, посилаючись на повідомлення відділу по зв’язках з громадськістю УМВС у Дніпропетровській області.
Дзвін з пам’ятника у сквері неподалік будівлі облдержадміністрації, що пропав у ніч з 2 на 3 липня, співробітники міліції знайшли розпиляним на 16 частин в одному з приватних будинків у Ленінському районі міста. Зловмисник розповів правоохоронцям, що самотужки зняв дзвін, загорнув його у ковдру і викликав таксі. Таксистові, який допомагав перекласти вантаж у машину, пояснив, що це верстат. За 142 кг бронзи крадієві у пункті прийому металу запропонували 1,5 тис грн, які він збирався витратити на наркотики.
За даним фактом слідчий відділ Кіровського райвідділу міліції порушив кримінальну справу за ст. 185 ч. 2 КК України, що передбачає до семи років позбавлення волі. Пам’ятний комплекс „Чорнобильський дзвін» було відкрито в обласному центрі у 2001 році, до 25-ї річниці з дня аварії на ЧАЕС. Кошти – 187 тис грн - на його спорудження збирали всенародно.
Як повідомив кореспонденту УКРІНФОРМу голова міської організації „Союз-Чорнобиль» Ігор Турчин, фірма „Благовіст» готова ще раз виконати замовлення чорнобильців, дзвін повернеться на своє місце або Дня міста, що відзначається у вересні, або до наступної річниці чорнобильської трагедії.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментувати: