середу, 20 червня 2012 р.

Футбольне Євро-2012 для збірної України завершилося достроково

Національна збірна України з футболу достроково завершила виступ на домашньому чемпіонаті Європи. У заключному матчі групового етапу підопічні Олега Блохіна поступилися команді Англії - 0:1 (0:0).

Автором переможного голу на "Донбас Арені" у Донецьку став Уейн Руні, який головою вразив ворота Андрія П'ятова після прострілу Стівена Джеррарда з правого флангу на 48-й хвилині зустрічі, повідомляє УКРІНФОРМ.

Поразка від родоначальників футболу продовжила безвиграшну серію "синьо-жовтих" у Донецьку до семи матчів.

Разом з англійцями до чвертьфіналу Євро-2012 від квартету D вийшла збірна Франції. Підопічні Лорана Блана на НСК "Олімпійський" у Києві програли шведам - 0:2 (0:0). У скандинавів відзначилися Златан Ібрагімович (54) та Хенрік Ларссон (90+1).

Підсумкове становище: Англія - 7 очок, Франція - 4, Україна - 3, Швеція - 3.