понеділок, 14 грудня 2009 р.

Google збирається випускати смартфони під власною маркою

КИЇВ, 14 грудня. (УКРІНФОРМ). На блозі Google з'явилася інформація про те, що компанія випустить телефон Google Android.
Як повідомляє інформагентство CBS, Маріо Кейрос, віце-президент Google з управління виробництвом продукції, заявив, що компанія розробила "мобільну лабораторію" в цьому апараті, яка поєднує в собі всі інноваційні технології й програмні забезпечення.
Наразі Google поширює серед співробітників телефони для тестування і подальшого вдосконалення.