понеділок, 14 грудня 2009 р.

Не відчув, що у Джонсона удар якоїсь особливої сили - Віталій Кличко


КИЇВ, 14 грудня. (УКРІНФОРМ). "Я не відчув, що у мого суперника удар якоїсь особливої сили", - заявив на прес-конференції після переможного поєдинку з Кевіном Джонсоном чемпіон світу за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC) Віталій Кличко. Про це повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на офіційний сайт українського боксера.
Перевагу володаря титулу було видно вже з першого раунду. Американський боксер відразу ж пішов у захист і вважав за краще не ризикувати, працюючи на контрвипадах. Віталій деякий час вивчав суперника, але незабаром почав атакувати. Проте Джонсон виявився не такий простий, як про нього говорили перед поєдинком. Дуже багато питань задавалося на тему: навіщо старшому Кличку потрібний такий слабкий суперник? Цей бій ще раз довів, що по-перше, слабких суперників у боксі не буває, а по-друге, чемпіонові він потрібний був для того, щоб у черговий раз показати - хто на сьогоднішній день кращий.
У середині бою Джонсон став нарощувати темп, але результату це теж не принесло. Кличко добре бачив атаки, вміло від них ухилявся і практично повністю контролював хід бою.
Коли зустріч добігала кінця, перемога Кличка вже не викликала сумнівів. Американець сильно втомився - висока концентрація у захисті і безконечний біг по рингу все ж віднімають багато сил. Джонсон став пропускати удари.
"Віталій провів дуже складний бій із суперником топ-класу, - сказав Фріц Здунек, тренер чемпіона. - Він був готовий до поєдинку і виграв. Єдине чого я боявся, що Віталій розсердиться, перестане контролювати себе і пропустить удар".
Останні два раунди викликали нервовий стрес у шанувальників і бурю захвату у залі. Кличко кинув в атаку всі сили, а у його суперника вони практично закінчилися. Він перестав бігати, буквально встав біля канатів, здавалося, ось-ось опиниться у нокауті. Проте американця врятував фінальний гонг. Віталій потім на прес-конференції заявив, що якби бій тривав ще пару раундів, він би обов'язково нокаутував Джонсона.
Володимир Кличко, чемпіон світу за версією WBO, IBF і IBO: "Звичайно, я б хотів, щоб цей бій завершився якнайшвидше. На жаль, цього не сталося. Проте, я як гордився своїм братом, так і продовжую гордитися. Він зробив все можливе, щоб виграти у кожному раунді. Я, чесно кажучи, розчарований у Кевіні Джонсоні, оскільки я думав, що він приїхав сюди з бажанням виграти. І якби він насправді хотів - бій вийшов би абсолютно іншим. Зараз він говорить про те, що його ніхто не нокаутує. Але це слова так званого "лузера". Підстав для матчу-реваншу я не бачу".
Як повідомляв УКРІНФОРМ, у швейцарському Берні чемпіон світу за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC) Віталій Кличко успішно відстояв титул проти американця Кевіна Джонсона. Всі судді одноголосно віддали перемогу Віталієві (120:108, 120:108, 119:109).