пʼятниця, 6 червня 2008 р.
Друга цьогорічна трагедія на шахті "Надія" на Львівщині: 1 гірник загинув, 1 - важко травмовано
ЛЬВІВ, 6 червня. (Нінель Кисілевська - УКРІНФОРМ). Незважаючи на посилений контроль за технікою промислової безпеки на шахтах Львівсько-Волинського вугільного басейну, тут знову збирає ужинок смерть. Минулої ночі у гірняцькому містечку Соснівка Сокальського району в шахті "Надія" на горизонті 490 метрів стався обвал породи. Внаслідок цього загинув гірник. Ще одного вибійника у важкому стані госпіталізовано до Червоноградської центральної міської лікарні. Це вже друга від початку року трагедія на "Надії". Наприкінці лютого тут теж загинув прохідник, а двох його товаришів було травмовано. Як вважають у Червоноградській Державній гірничотехнічній інспекції, така статистика не випадкова: шахта - одна з небагатьох у західній кочегарці, котрі свого часу відокремилися від ДП "Львіввугілля" і господарюють на свій розсуд. Тепер до таких підприємств інспектори підходитимуть з особливою прискіпливістю, оскільки тут найчастіше економлять на надійній оснастці та засобах безпеки, наражаючи на каліцтво і смерть трудівників. З приводу загибелі людини ведеться слідство.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Коментувати: