вівторок, 15 грудня 2009 р.

Біженці з Росії та Грузії захопили поїзд у Польщі

КИЇВ, 15 грудня. (УКРІНФОРМ). Близько двохсот біженців із Росії та Грузії захопили сьогодні поїзд на залізничному вокзалі в польській Легніці, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на РІА Новини.
Іноземці мають намір добратися до Страсбурга без квитків і звернутися до Європейського суду з прав людини зі скаргою на погані умови утримання в центрах для біженців. Адміністрація залізничного вокзалу викликала поліцію.
Про того, хто є бунтівником цієї акції і лідером групи біженців, не повідомляється.