четвер, 17 грудня 2009 р.

Життя малюка, якого мати кинула до зливної ями, у критичному стані

ЗАПОРІЖЖЯ, 16 грудня. (Лілія Клименко - УКРІНФОРМ). Як вже повідомляв УКРІНФОРМ 14 грудня, в селі Андріївка Запорізької області співробітники МНС врятували життя новонародженому малюкові, кинутому матір'ю до зливної ями. Немовля пролежало на холоді в нечистоті більше години і тільки завдяки оперативності рятівників не потонуло в нечистотах. Його було доставлено до лікарні.
За інформацією заст. головлікаря Бердянської міської лікарні, хлопчик вагою 3,5 кілограма, народився без патології і доношеним. На даний момент він знаходиться у відділенні реанімації в критичному стані.
Здоров'я 28-річної горе-матусі задовільне. За її словами, свою четверту дитину вбивати вона не збиралася, "просто народила її випадково в туалеті".
Як зазначають лікарі, свою вагітність жінка приховувала, і на медичному обліку ніде не стояла. Декілька років тому, після народження третього малюка, вона намагалася залишити його в пологовому будинку.
Розслідування за даною справою проводить Бердянська міжрайонна прокуратура.