пʼятниця, 11 грудня 2009 р.

Кишенькового злодія видала колекція викрадених гаманців

ДОНЕЦЬК, 11 грудня. /УКРІНФОРМ/. Беззаперечний доказ свого злодійства зібрав 40-річний громадянин Грузії, затриманий оперативниками Кіровського райвідділу міліції за підозрою в здійсненні ряду крадіжок та грабежів. При обшуку в орендованому ним у Пролетарському районі гаражі було вилучено 274 гаманці різних видів. Там же знаходилися 36 мобільних телефонів, більш як 50 флеш-карт, кілька записуючих пристроїв, два пістолети (газовий і пневматичний), фотоапарат, повідомили УКРІНФОРМу в прес-службі Донецького МУ ГУМВС України.
"Все це затриманий викрав у жителів і гостей міста, в основному, в громадському транспорті, - розповів начальник карного розшуку Кіровського райвідділу міліції Донецька Роман Грошевий. - Причому, йдеться не тільки про шахтарську столицю: із 36 вилучених у нього телефонів, 11 знаходяться в розшуку як викрадені в різних районах Донецька, Макіївки та Маріуполя". Скільки грошей він витягував із чужих сумок і кишень, можна лише припускати, але відомо, що їх вистачало не тільки на утримання непрацюючої співмешканки і 2-річної дочки, а й на щоденну дозу наркотика. А вона складала не менше 30 "кубів" ацетильованого опію (так званої "шири") за добу, що коштує від 600 до 800 гривень.
З тих же доходів заповзятливий іноземець купив мікроавтобус і легально пустив його на один із міських маршрутів. При цьому виключення для своєї "маршрутки" не робив: у ній, як і в інших, регулярно полегшував кишені і сумочки пасажирів.
За визнанням фігуранта, мобілки та іншу "мішуру" він накопичував у гаражі, а набравши з півсотні, вивозив в інші міста області і різними способами реалізовував на ринках. Навіщо зберігав гаманці, відповісти не зміг, але огляд їх показав, що старих і пошарпаних серед них немає. Швидше за все, такі він викидав, залишаючи лише хороші екземпляри. Тепер колекція злодійських трофеїв стала зібранням доказів злочинної діяльності, хоч і далеко не повним.