четвер, 17 грудня 2009 р.

У Дніпропетровську горить будівля сільгоспуправління облдержадміністрації


ДНІПРОПЕТРОВСЬК, 17 грудня. /Людмила Блик - УКРІНФОРМ/. У місті горить будівля сільгоспуправління Дніпропетровської облдержадміністрації. За попередніми даними, вогонь виник на даху і вже знищив три поверхи.
На даний момент на місці випадку працюють пожежні машини і чергує карета швидкої допомоги.