ЖИТОМИР, 15 грудня. /Наталія Міжигурська - УКРІНФОРМ/. У житомирських загальноосвітніх школах знову запроваджено карантин, передає кореспондент УКРІНФОРМу.
На цей період призупинено заняття і в усіх позашкільних закладах та спортивних секціях. Дитсадки працюють у звичайному режимі.