КИЇВ, 15 грудня. (УКРІНФОРМ). Відразу ж після матчу чемпіонату України з "Таврією" футболісти і тренери київського "Динамо" пішли у відпустку. Більшість динамівців цього ж дня вирушили до різних країн. Легіонери - на свою історичну батьківщину, українці - відпочивати і набиратися сил у теплі краї. Цього разу відпустка у динамівців буде тривалою - тридцять днів, повідомили УКРІНФОРМу в прес-службі киян.
На другий підготовчий збір у Португалії "Динамо" вирушить 3 лютого. Суперники у контрольних поєдинках зараз уточнюються, а точно відомо, що свій наступний офіційний матч "Динамо" проведе 27 лютого. У рамках чемпіонату країни кияни зіграють вдома з "Кривбасом".