КИЇВ, 15 грудня. /УКРІНФОРМ/. Міліція викрила злочинну схему привласнення групою осіб коштів, виділених державою для допомоги вкладникам збанкрутілих банків. Про це УКРІНФОРМу повідомив керівник прес-служби Департаменту Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України Андрій Лис.
За попередньою інформацією, до розкрадання коштів Фонду причетні власники та службові особи банків "Європейський" та "Національний Стандарт". Зокрема, лише на ім'я керівника одного з управлінь банку "Європейський" було оформлено довіреностей від фізичних осіб на суму 36 млн грн.
За попередніми оцінками, загальна сума незаконно привласнених грошей становить понад 200 млн грн.
Матеріали перевірки надіслано до ГУМВС України в м.Києві для порушення кримінальної справи. Наразі матеріали досудового слідства витребувані прокуратурою Шевченківського району м.Києва.