вівторок, 15 грудня 2009 р.

Тисячі людей рятуються втечею від вулкана на Філіппінах


КИЇВ, 15 грудня. (УКРІНФОРМ). Філіппінська влада проводить евакуацію 50 тис. осіб, які проживають у небезпечній близькості з найактивнішим вулканом країни Майон.
Філіппінські вчені оголосили третій з п'яти можливих ступінів небезпеки вулкана в зв'язку з можливим виверженням.
Останній раз виверження Майона було зафіксоване в 2006 році, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на Бі-бі-сі.