середа, 4 червня 2008 р.
На Рівненській АЕС заперечують припущення про серію радіаційних викидів
КУЗНЕЦОВСЬК Рівненської області, 3 червня. (Віктор Мазаний - УКРІНФОРМ). Рівненська АЕС працює без порушень регламентів безпечної експлуатації. Про це сказав кореспонденту УКРІНФОРМУ, який перебував на станції, начальник відділу взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації РАЕС Валерій Шинкар, коментуючи чутки про радіаційні викиди, які нібито мали місце на "одній з АЕС". Нині тут в дії два енергоблоки, які несуть сумарне навантаження 988 мегаватів. Із 29 травня триває міжконтурне ущільнення парогенератора на другому енергоблоці, а "мільйонник" №3 (ВВЕР-1000) перебуває на плановому попереджувальному ремонті, під час якого здійснюється, зокрема, перевантаження ядерного палива, в турбінному відділенні виконуються операції з установки реконструйованого генератора тощо. Всі роботи ведуться у відповідності із графіком. Радіаційний, протипожежний, екологічний стан на РАЕС та прилеглій території не змінювався та знаходиться у межах діючих норм.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар
Коментувати: