середа, 4 червня 2008 р.
У Чернігівській області замість риби вибухнув... рибалка
ЧЕРНІГІВ, 4 червня. /Наталія Потапчук - УКРІНФОРМ/. Нещасний випадок, спричинений злочинною необачністю, стався в місті Острі Козелецького району Чернігівщини. Розбираючи бойовий снаряд із метою дістати звідти вогнепальний заряд для риболовлі, від вибуху загинув чоловік. Як повідомили у Центрі пропаганди Головного управління МНС України в Чернігівській області, 7 вибухонебезпечних предметів різного калібру два брати - 59-річний Олексій та 57-річний Анатолій знайшли на полігоні військової частини, що дислокується у селищі Десна. Принесли їх додому. Старший брат узяв один із снарядів і за допомогою зубила та молотка почав наносити по ньому потужні удари. Стався вибух. З численними ранами обох братів було доставлено до Остерської міської лікарні. Не приходячи до тями, Олексій помер на лікарняному ліжку. Стан здоров’я Анатолія задовільний, для подальшого лікування його переведено до Козелецької райлікарні. За даним фактом проводиться розслідування.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар
Коментувати: