неділя, 8 червня 2008 р.
У Сумах рейсом на Анталію відновив свою роботу місцевий аеропорт
СУМИ, 8 червня. /Сергій Ханін -УКРІНФОРМ/. Сьогодні у Сумах рейсом на Анталію відновив свою роботу місцевий аеропорт, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу. Поновленню польотів передувала велика підготовча робота. Зокрема, за короткий час було збудовано сучасний термінал, який здатний обслуговувати одночасно 120 пасажирів, а також відремонтовано залу для прийому прибуваючих. За інформацією заступника начальника головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Сумської облдержадміністрації Володимира Дудченка, на облаштування аеропорту рішенням обласної ради у 2008 році було виділено 500 тис гривень, з яких 400 тис вже освоєно. Однак для того, аби аеропорт запрацював на повну потужність, у його подальше облаштування ще треба вкласти чималі кошти. "Щоб аеропорт повноцінно функціонував, на його модернізацію потрібно витратити ще близько 100 млн гривень", - повідомив кореспондентові УКРІНФОРМу Володимир Дудченко. За його словами, з цієї суми 70 млн піде на реконструкцію злітно-посадкової смуги, яку планують адаптувати для приймання літаків класу "Боїнг". Здатність аеропорту працювати з такого типу повітряними суднами є дуже важливою у світлі підготовки України до Євро-2012, на час проведення якого аеропорт у Сумах може стати одними з повітряних воріт майбутньої європейської першості. Таких грошей у місцевому бюджеті зараз немає, тому керівництво області розраховує на допомогу держави та кошти інвесторів. За словами директора КП "Аеропорт "Суми" Миколи Журавля, підприємство отримало всі дозволи для приймання літаків, має сертифікат з авіабезпеки, а польоти до Анталії здійснюватиме кваліфікований екіпаж.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Коментувати: