середа, 4 червня 2008 р.
Вкрали бюст легендарного футболіста-динамівця
УЖГОРОД, 4 червня. /Ярослав Ядловський - УКРІНФОРМ/. Бюст відомого футболіста, колишнього гравця київського "Динамо" Федора Медвідя вкрали у його рідному селі Нове Давидкове, що на Закарпатті. Вдячні земляки не забувають спортивні здобутки Ф.Медвідя: його ім'ям названо місцевий футбольний клуб, який успішно виступає у вищій лізі чемпіонату області. А кілька років тому в Новому Давидкові спорудили бюст легендарного футболіста. Та є у селі, виявляється, не тільки шанувальники спортивного таланту Ф.Медвідя, але й користолюбці, для яких нема нічого святого. Саме вони, за головною версією слідства, вкрали погруддя, щоб здати його на металобрухт. Але промахнулися: бюст не металевий, а гіпсовий, лише зверху покритий бронзовою фарбою. Втім, злодіїв усе ж розшукує мукачівська районна міліція.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Коментувати: