вівторок, 3 червня 2008 р.
Медсестри сільських ФАПів Роменського району на Сумщині використовуватимуть у своїй роботі скутери
СУМИ, 3 червня. /Сергій Ханін – УКРІНФОРМ/. Відтепер медсестри сільських фельдшерсько-акушерських пунктів Роменського району на Сумщині добиратимуться до місця роботи на скутерах, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу. Рішення про забезпечення медичних працівників цим видом транспорту було прийняте в.о. голови Сумської ОДА Миколою Лавриком після його ознайомлення з організацією охорони здоров'я на селі під час робочої поїздки на Роменщину. Першими скутери отримали працівники фельдшерсько-акушерських пунктів сіл Заруддя та Погожа Криниця. Медсестри із задоволенням прийняли подарунок, адже транспортне питання, говорять вони, є однією з головних проблем розвитку медичної галузі на селі. Вже після перших "тест-драйвів" вони використовуватимуть скутери у повсякленній роботі. Відтак, упевнені медики, рівень обслуговування неодмінно покращиться. За словами керівника області, це лише початок: питання поліпшення транспортного забезпечення закладів охорони здоров'я регіону вирішуватиметься і надалі.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар
Коментувати: