пʼятниця, 6 червня 2008 р.
Пам'ятник застерігатиме, аби політичні репресії не повторилися...
УЖГОРОД, 6 червня. /Ярослав Ядловський - УКРІНФОРМ/. Пам'ятник жертвам політичних репресій, в'язням катівень і таборів відкрито в Ужгороді. Профінансував спорудження монумента глава Секретаріату Президента України Віктор Балога. Автори пам'ятника - скульптор Михайло Белень та архітектор Владислав Ганзел. Тисячі закарпатців були репресовані колишнім тоталітарним режимом із політичних мотивів, нагадав на мітингу з нагоди відкриття пам'ятника голова крайової організації політв'язнів і репресованих Іван Коршинський. Багатьом горянам не судилося повернутися додому, до своїх родин: вони навічно залишилися у сибірській чи казахстанській землі. Та все ж близько 400 закарпатців, які зазнали колись репресій і переслідувань, дожили до нинішнього дня. Вони вдячні обласній владі, особисто Віктору Балозі, за пам'ятник, який застерігатиме, аби політичні репресії ніколи не повторилися на нашій землі. Явно не в унісон із настроями мітингуючих спробував висловити "власну думку" Ужгородський міський голова Сергій Ратушняк, але ветерани та колишні політв'язні перешкодили йому здійснити свій намір.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар
Коментувати: