середа, 4 червня 2008 р.

Керівник Сумської «Медицини майбутнього» звинувачується у присвоєнні 900 тис.грн благодійних внесків

СУМИ, 4 червня. /Сергій ХанінУКРІНФОРМ/. Прокуратура Сумської області передала до суду кримінальну справу стосовно керівника створеного при обласній клінічній лікарні міського об’єднання громадян «Медицина майбутнього», повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу. За інформацією слідчого з особливо важливих справ прокуратури Максима Мостового, в ході проведення слідчих дій було встановлено, що голова об’єднання присвоїв більше 900 тисяч гривень, які надійшли до каси фонду від пацієнтів обласної лікарні у вигляді благодійних внесків. За словами Максима Мостового, керівник об’єднання взятий під варту. Йому інкримінується ч.5 ст. 191 КК України, яка передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років. Судове розслідування справи буде вести Ковпаківський райсуд міста Суми.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментувати: