пʼятниця, 6 червня 2008 р.
На Полтавщині голова сільради, відбуваючи 5-добове покарання, наводив чистоту у райвідділі міліції
ПОЛТАВА, 6 червня. /Людмила Татаринова – УКРІНФОРМ/. 44-річний голова Малонехворощанської сільської ради Новосанжарського району Полтавщини п’ять діб активно допомагав техперсоналу райвідділу міліції наводити порядок на території. Депутат, відбуваючи адміністративне покарання, надав перевагу добровільним роботам на повітрі замість «сидіння» у камері для затриманих. Як повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу з посиланням на повідомлення ВГЗ УМВС України в Полтавській області, голову сільради районний суд засудив до 5 діб адміністративної відповідальності за керування транспортом у нетверезому стані та непокору правоохоронним органам. Співробітники ДПС затримали чоловіка близько опівночі у нетверезому стані на автошляху загальнодержавного значення на шляху додому. При складанні протоколу голова сільради, у досить непристойній формі обурювався діями міліціонерів, зчинив гучний скандал і не виконував їхні розпорядження. Наступного ранку Машівській районний суд оцінив дії затриманого, як неправомірні і засудив до 5 діб адміністративного покарання. Судді згадали - місяцем раніше горе-водій вже заплатив 340 гривень штрафу за керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння. Як наголошує ВГЗ, до робіт у Машівському райвідділі міліції депутата ніхто не примушував. Нудьгуючи у приміщенні для затриманих, він сам попросився на свіже повітря і з задоволенням допомагав наводити лад на подвір’ї.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Коментувати: